GLAS OCH KERAMIK / Glas / Shotglas 6798033
*
nr 679 8033
Shotglas
12 st, 1950-tal, Färgade
Utrop:
100 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 31 januari 2011
kl 17:15:44
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
27/1 00:34:45
1
150 kr
27/1 21:41:45
2
150 kr
31/1 11:06:11
3
Vinnande bud
- Tema
31 jan
50-tal
På Metropols 50-talsauktion samlar vi vackra och spännade former från 50-talet.
Läs mer om 50-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färgade glas shotglas
-
5075 Assietter
14st. Diameter: 16cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:09
-
5034 Champagneglas
4 st, Orrefors. Höjd: 19cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:43
-
5033 Champagneglas
8st, Iittala. Höjd: 19cm
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:03
-
5074 Glas
12st. IRISH COFFEE. Höjd: 14cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:39
-
3067 Glasservisdelar
28 delar, Elis Bergh (1881-1954), Sverige. "Kent",..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:49
-
3197 Glasservisdelar
45 delar, Orrefors, Nils Landgren, "Gustav II Adol..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:03
*
Shotglas
Läs mer om 50-tal
nr 679 8033
Shotglas
12 st, 1950-tal, Färgade
Utrop: | 100 kr |
---|---|
Såld: | 200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 31 januari 2011 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
27/1 00:34:45 | 1 | 150 kr |
27/1 21:41:45 | 2 | 150 kr |
31/1 11:06:11 | 3 | Vinnande bud |
- Tema
31 jan
50-tal
PÃ¥ Metropols 50-talsauktion samlar vi vackra och spännade former frÃ¥n 50-talet.Läs mer om 50-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färgade glas shotglas
-
5075 Assietter
14st. Diameter: 16cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:09 -
5034 Champagneglas
4 st, Orrefors. Höjd: 19cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:43 -
5033 Champagneglas
8st, Iittala. Höjd: 19cm
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:03
-
5074 Glas
12st. IRISH COFFEE. Höjd: 14cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:39 -
3067 Glasservisdelar
28 delar, Elis Bergh (1881-1954), Sverige. "Kent",..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:49 -
3197 Glasservisdelar
45 delar, Orrefors, Nils Landgren, "Gustav II Adol..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:03